OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija27.12.2018

MJERE POTICANJA UREĐENJA NEKRETNINA NA PODRUČJU OPĆINE SVETI ILIJA!

Na prijedlog načelnika, Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija donijelo je 26. travnja 2018. godine Odluku o mjerama poticaja za uređenje nekretnina na području Općine. Kroz ovu mjeru svi koji ostvare uvjete propisane natječajem (kojeg donosimo u nastavku) ostvarit će bespovratnu potporu Općine u iznosu od 25.000,00 kuna prilikom kupnje starih kuća odnosno 15.000,00 kuna za kupnju građevinskog zemljišta. Osnovni cilj ove mjere je pomoći mladim obiteljima u rješavanju stambenog pitanja, revitalizirati stare i napuštene kuće te smanjiti broj zapuštenih i neiskorištenih građevinskih zemljišta. Za provedbu ove mjere u proračunu za 2019. godinu osigurana su sredstva u iznosu od 170.000,00 kuna.

Odluka i natječaj:

Odluka o izmjenama i dopunama Odluke o mjerama poticaja za uređenje nekretnina na području Općine Sveti Ilija

Odluka-o-mjerama-poticanja-za-uređenje-nekretnina

Izmjene-i-dopune-Natječaja-za-dodjelu-poticaja-za-uređenje-nekretnina-u-2019.-godini_Općina-Sveti-Ilija-2

Natječaj za dodjelu poticaja za uređenje nekretnina u 2019. godini

Dokumentacija:

Prijava na natjecaj za poticaje za nekretnine-2019

Izjava_korisnika

Skip to content