OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija05.01.2021

JAVNI POZIV GOSPODARSTVENICIMA ZA DODJELU POMOĆI ZBOG EKONOMSKIH POSLJEDICA UZROKOVANIH EPIDEMIJOM KORONAVIRUSA

Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija je na 22. sjednici Općinskog vijeća donijelo Odluku o mjerama pomoći gospodarstvenicima radi ekonomskih posljedica uzrokovanih epidemijom virusa SARS-CoV-2. Pozivaju se svi gospodarstvenici da se prijave kako bi ostvarili pravo na djelomično ili potpuno oslobođenje plaćanja komunalne naknade, odnosno jednokratnu pomoć sukladno Odluci. Pravo na prijavu imaju svi gospodarstvenici koji imaju sjedište i prebivalište na području Općine Sveti Ilija, te svi koji obavljaju poslovnu djelatnost na području Općine Sveti Ilija. 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ODLUKA:

Odluka o mjerama pomoći gospodarstvenicima radi ekonomskih posljedica uzrokovanih epidemijom virusa SARS-CoV-2

__________________________________________________________________________________________________________________________________

JAVNI POZIV:

Javni poziv za gospodarstvenike

 

PRILOZI:

 Za korištenje poslovnog prostora i građevinskog zemljišta:

Obrazac 1

Obrazac 2

 

Za zakup javne površine:

Obrazac 3

Obrazac 4

 

Za jednokratnu pomoć ugostiteljima:

Obrazac 5

Skip to content