OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija21.11.2022

JAVNI NATJEČAJ ZA POVJERAVANJE OBAVLJANJA POSLOVA PRIJEVOZA POKOJNIKA KOJI SE FINANCIRAJU IZ PRORAČUNA OPĆINE SVETI ILIJA

Predmet javnog natječaja je povjeravanje ugovorom na rok od četiri godine obavljanje poslova preuzimanja i prijevoza umrle osobe ili posmrtnih ostataka od mjesta smrti do nadležne patologije ili sudske medicine za koje nije moguće utvrditi uzrok smrti bez obdukcije, prijevoza pokojnika kojima se ne može utvrditi identitet (nepoznatih osoba) i prijevoza pokojnika bez srodnika ili skrbnika koji su u trenutku smrti imali prebivalište odnosno boravište na području Općine Sveti Ilija.

U prilogu se nalazi tekst natječaja zajedno s natječajnom dokumentacijom.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Javni natječaj – prijevoz pokojnika

Prilog 1 – Ponudbeni list

Prilog 2 – Cjenik

Prilog 3 – Izjava o ispunjavanju kadrovskih i tehničkih uvjeta

Prilog 4 – Izjava o nekažnjavanju

Skip to content