Općina Sveti Ilija13.11.2020

E-savjetovanje sa zainteresiranom javnošću – Prijedlog Proračuna Općine Sveti Ilija za 2021. godinu

Temeljem članka 10. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ br. 85/15) tijela državne uprave, druga državna tijela, jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave i pravne osobe s javnim ovlastima dužne su provoditi savjetovanje s javnošću pri donošenju zakona i podzakonskih propisa, a pri donošenju općih akata odnosno drugih strateških ili planskih dokumenta kad se njima utječe na interese građana i pravnih osoba.

Proračun jedinice lokalne samouprave jest akt kojim se procjenjuju prihodi i primici te utvrđuju rashodi i izdaci jedinice lokalne samouprave za jednu godinu u skladu sa zakonom i odlukom donesenom na temelju zakona, a donosi ga njezino predstavničko tijelo: Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija do kraja tekuće godine za iduću proračunsku godinu.

U nastavku Vam donosimo prijedlog Proračuna Općine Sveti Ilija za 2021. godinu.

Sudjelovati u ovom savjetovanju možete svojim primjedbama i prijedlozima koje podnosite putem službene stranice Općine Sveti Ilija ili na priloženom obrascu za sudjelovanje u e-savjetovanju.

Savjetovanje ostaje otvorenim do 13. prosinca 2020. godine.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Dokumenti:

Prijedlog Proracuna Općine Sveti Ilija za 2021.g. sa projekcijama za 2022. i 2023.g.

Plan razvojnih programa za 2021.-2023.

Obrazac-za-sudjelovanje-u-savjetovanju

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM SAVJETOVANJU:

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM SAVJETOVANJU

ZATVORENO!