Općina Sveti Ilija15.12.2015

Obavijest redovnim studentima s područja općine Sveti Ilija o podjeli božićnice

studenti

Kako bi redovnim studentima s područja Općine uljepšala božićne i novogodišnje blagdane, Općina Sveti Ilija osigurala je u proračunu sredstva za isplatu jednokratne novčane pomoći – božićnice. Radi ostvarivanja prava na jednokratnu novčanu pomoć, redovni studenti su dužni dostaviti u Jedinstveni upravni odjel popunjeni obrazac prijave. Prijava se može dostaviti osobno ili poslati elektroničkom poštom (opcina.sveti.ilija@gmail.com). Prijave se zaprimaju do 18. prosinca 2015. godine (petak) do 12:00 sati. Isplata jednokratne novčane pomoći održat će se u prostorijama Općine u subotu, 19. prosinca 2015. godine, s početkom u 11:00 sati. Prilikom isplate studenti su obvezni predočiti indeks kao dokaz o redovnom upisu u akademsku godinu 2015./2016. te osobnu iskaznicu radi dokaza prebivališta.

Prijavnica za jednokratnu novačanu pomoć