OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2020. godini

Općinski načelnik Općine Sveti Ilija raspisao je dana 29. svibnja 2020. godine Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih...

Besplatni bežični Internet za žitelje i posjetitelje na području Općini Sveti Ilija

Na području Općine Sveti Ilija završeno je instaliranje pristupnih točaka i postavljanje opreme za javni bežični Internet u sklopu...

Javni poziv za prijavu šteta od prirodne nepogode od mraza za područje Općine Sveti Ilija

Prirodna nepogoda od mraza proglašena je Odlukom župana Varaždinske županije o proglašenju prirodne nepogode od mraza (KLASA:...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija27.12.2018

MJERE POTICANJA UREĐENJA NEKRETNINA NA PODRUČJU OPĆINE SVETI ILIJA!

Na prijedlog načelnika, Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija donijelo je 26. travnja 2018. godine Odluku o mjerama poticaja za uređenje nekretnina na području Općine. Kroz ovu mjeru svi koji ostvare uvjete propisane natječajem (kojeg donosimo u nastavku) ostvarit će bespovratnu potporu Općine u iznosu od 25.000,00 kuna prilikom kupnje starih kuća odnosno 15.000,00 kuna za kupnju građevinskog zemljišta. Osnovni cilj ove mjere je pomoći mladim obiteljima u rješavanju stambenog pitanja, revitalizirati stare i napuštene kuće te smanjiti broj zapuštenih i neiskorištenih građevinskih zemljišta. Za provedbu ove mjere u proračunu za 2019. godinu osigurana su sredstva u iznosu od 170.000,00 kuna.

Odluka i natječaj:

Odluka o izmjenama i dopunama Odluke o mjerama poticaja za uređenje nekretnina na području Općine Sveti Ilija

Odluka-o-mjerama-poticanja-za-uređenje-nekretnina

Izmjene-i-dopune-Natječaja-za-dodjelu-poticaja-za-uređenje-nekretnina-u-2019.-godini_Općina-Sveti-Ilija-2

Natječaj za dodjelu poticaja za uređenje nekretnina u 2019. godini

Dokumentacija:

Prijava na natjecaj za poticaje za nekretnine-2019

Izjava_korisnika