OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Obavijest studentima s područja Općine Sveti Ilija

U cilju poticanja studentske izvrsnosti, Općina Sveti Ilija poziva sve studente s područja Općine koji se školuju na visokim...

Obavijest učenicima srednjih škola koji su ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima u školskoj godini 2018./2019.

Kako bi nagradila trud, zalaganje i izvrsnost učenika srednjih škola koji su postigli zapažene rezultate na županijskim i državnim...

Edukacijom i informiranjem do održivog gospodarenja otpadom

  Područje obuhvata su tri jedinice lokalne samouprave u Varaždinskoj županiji: Općina Sveti Ilija, Gornji Kneginec i Jalžabet. Na...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija27.12.2018

MJERE POTICANJA UREĐENJA NEKRETNINA NA PODRUČJU OPĆINE SVETI ILIJA!

Na prijedlog načelnika, Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija donijelo je 26. travnja 2018. godine Odluku o mjerama poticaja za uređenje nekretnina na području Općine. Kroz ovu mjeru svi koji ostvare uvjete propisane natječajem (kojeg donosimo u nastavku) ostvarit će bespovratnu potporu Općine u iznosu od 25.000,00 kuna prilikom kupnje starih kuća odnosno 15.000,00 kuna za kupnju građevinskog zemljišta. Osnovni cilj ove mjere je pomoći mladim obiteljima u rješavanju stambenog pitanja, revitalizirati stare i napuštene kuće te smanjiti broj zapuštenih i neiskorištenih građevinskih zemljišta. Za provedbu ove mjere u proračunu za 2019. godinu osigurana su sredstva u iznosu od 170.000,00 kuna.

Odluka i natječaj:

Odluka-o-mjerama-poticanja-za-uređenje-nekretnina

Natječaj za dodjelu poticaja za uređenje nekretnina u 2019. godini

Dokumentacija:

Prijava_na_natječaj_za_dodjelu poticaja

Izjava_korisnika