Općina Sveti Ilija20.07.2015

Uređuje se dječje igralište u Beletincu

S ciljem da se što većem broju djece i mladih diljem općine omoguće sigurna i kvalitetna mjesta za boravak i igru, Općina Sveti Ilija nastavila je u 2015. godini s dugogodišnjom tradicijom uređenja dječjih igrališta na svom području. Ovih dana započelo se sa uređenjem  dječjeg igrališta u naselju Beletinec. Na radost najmlađih, nabavljeni su i na igrališta postavljeni  parkovni sadržaji s najmodernijim spravama za igru. Unutar igrališta se planira posijati trava te zasaditi raznoliko bilje kako bi se igrališta što bolje stopila s prirodnim krajolikom koji ih okružuje. Kako bi se povećala sigurnost korisnika oko igrališta će se postavit adekvatna ograda te ispod sprava „anti stres gumene ploče“. Nadamo se da će mještani čuvati svoje igralište te ga održavati urednim i čistim kako bi se očuvalo za generacije koje dolaze. Općina Sveti Ilija iznimno je ponosna na ovaj projekt koji uvelike doprinosi kvaliteti života lokalne zajednice te će u budućnosti nastaviti s istima. Ovim projektom Općina se pokazala kao istinski prijatelj djece koji će stvoriti sve preduvjete za njihovo sretno djetinjstvo.

Slika2 Slika1