OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija22.01.2019

Upis polaznika u program obuke za rad na računalu

U cilju osposobljavanja osoba srednje i starije životne dobi, koje do sada nisu imale pristup novim znanjima vezanima uz informatičku tehnologiju, Općina Sveti Ilija će u  suradnji s OŠ »Beletinec« i OŠ »Vladimir Nazor« organizirati program obuke za rad na računalu. Program će se sastojati od nekoliko cjelina, a polaznici će stjecati znanja o osnovnoj građi računala, radu s operacijskim sustavom Windows, Microsoft Office paketu (Word, Excel, Powerpoint) te Internetu. Program obuke započeti će sredinom veljače 2019. godine, a prijave se zaprimaju u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija zaključno do 06. veljače 2019. godine. Troškove programa obuke za rad na računalu u potpunosti snosi Općina Sveti Ilija.

Skip to content