OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija09.10.2020

Tjedan odmora vrijedan

Poštovani žitelji Općine Sveti Ilija,

proteklih nekoliko godina Općina je jednom godišnje organizirala besplatni izlet. U sklopu tog projekta posjetili smo sljedeće destinacije: Bleiburg – Maribor, Vukovar, Knin – Šibenik, Pula – NP Brijuni, NP Risnjak – Karlovac. Ove godine smo trebali uživati u prirodnim i kulturnim ljepotama Baranje no epidemija koronavirusa nas je u tome spriječila. Sa željom da na neki način održimo tradiciju putovanja i upoznavanja ljepota Lijepe naše odlučili smo na svojevrstan način biti „dio“ akcije Ministarstva turizma i sporta i Hrvatske turističke zajednice „Tjedan odmora vrijedan“ koja se odvija u razdoblju od 16. – 25.10.2020. godine. Naime, Općina Sveti Ilija će svakom svom žitelju koji  će u sklopu spomenute akcije posjetiti jedan od nacionalnih parkova ili parkova prirode vratiti trošak kupnje ulaznice. Ovim putem Vas molimo da se prilikom posjeta pridržavate svih epidemioloških mjera kako bi očuvali svoje zdravlja i zdravlje drugih.

Skip to content