OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija15.06.2023

SAVJETOVANJE S JAVNOŠĆU – NACRT PRIJEDLOGA IZMJENA I DOPUNA PROGRAMA RASPOLAGANJA POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE ZA PODRUČJE OPĆINE SVETI ILIJA

Poštovani, Općina Sveti Ilija otvara savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Nacrtu prijedloga Izmjena i dopuna Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištu u vlasništvu Republike Hrvatske za područje Općine Sveti Ilija koje se provodi u razdoblju od 15. lipnja 2023. godine do 30. lipnja 2023. godine. Za sudjelovanje u savjetovanju potrebno je popuniti obrazac za sudjelovanje javnosti u internetskom savjetovanju.

Javni uvid – Prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH

Obrazac Programa

Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju

 

Sudjeluj

Budite prvi!

avatar
wpDiscuz
Skip to content