Općina Sveti Ilija15.07.2015

Rekonstrukcija vodovodne mreže u Vodovodnoj ulici u Beletincu

Vodovodnom ulicom u Beletincu prolazi magistralni vod vodovodne mreže zbog kojeg je ulica i dobila ime „Vodovodna“. Nažalost u posljednjih godinu dana vodovodne cijevi koje su bile „krivac“ imenu ulice počele su pucat i izazivat velika oštećenja na prometnici, a isto tako postojala je opasnost od zastoja u opskrbljivanju kućanstva pitkom vodom. Također, stara vodovodna mreža zahtijevala je velike troškove održavanja. Iz prethodno navedenih razloga Varkom je odlučio zamijeniti staru vodovodnu mrežu novim i kvalitetnijim rješenjima kojima će se dugoročno riješiti problem vodoopskrbe kućanstva i zadovoljiti standardi kvalitete vodoopskrbnog sustava. Vrijednost radova je 350.000,00 kn.