Općina Sveti Ilija25.07.2015

Rekonstrukcija ulice Antuna Mihanovića u naselju Žigrovec

Uskoro očekujemo početak radova na uređenju ulice Antuna Mihanovića u naselju Žigrovec. Naime proveden je postupak odabira najpovoljnijeg izvođača i sklopljen ugovor s tvrtkom Niskogradnja Huđek. Radi se o ulici koja se već dulji niz godina nalazi u vrlo lošem stanju te joj je potrebna cjelovita rekonstrukcija. Naime, zbog konfiguracije terena i dotrajalosti asfalta prometovanje ulicom je gotovo onemogućeno. Pripremni radovi i samo asfaltiranje trajati će cca. 15 dana. Trošak investicije iznosi 97.290,00 kuna i u potpunosti će se podmiriti iz proračuna Općine. Trenutno je Općina u pregovorima s tvrtkom Varkom da se prije početka radova izvrši rekonstrukcija vodovodne mreže da ne bi kasnije došlo do oštećivanja novo izvedenih radova zbog eventualnih kvarova na vodovodnoj mreži.

A. Mihanović 4

A. Mihanović 1