OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija20.01.2016

Raspored odvoza otpada

RAZVRSTAVANJE OTPADA NA “KUĆNOM PRAGU”

S obzirom na zakonsku obvezu razvrstavanja otpada na “kućnom pragu”, Općina Sveti Ilija je u suradnji sa trgovačkim društvom Čistoća d.o.o. omogućila kućanstvima na svom području ostvarenje spomenute zakonske obveze. Uz postojeću posudu za odvojeno odlaganje otpadnog papira svakom kućanstvu su podijeljene namjenske plastične vreće za odvojeno odlaganje:

otpadne plastike (žuta vreća),

otpadnog stakla (zelena vreća),

otpadnog tekstila, odjeće i obuće (smeđa vreća).

Budući da smo svjesni da je primarna selekcija otpada svojevrsna novost za naše mještane koristimo priliku kako bi još jednom na slikovit način pojasnili kako razvrstavati  iskoristive vrste otpada i odložiti ih u za to namijenjene posude, odnosno vreće. Ujedno Vam želimo skrenuti pozornost na važnost recikliranja otpada.  Moramo shvatiti da je upravo recikliranje svojevrsni spas za nas ljude i našu planetu.

 

 

Naputak_Kucanstva (1)_Page_1

Naputak_Kucanstva (1)_Page_2

12301688_10206727625768025_9167152591676097176_n

 

RASPORED ODVOZA OTPADA ZA 2016. GODINU – BELETINEC I KRUŠLJEVEC

odvoz otpada- Beletinec, Krušljevec

RASPORED ODVOZA OTPADA ZA 2016. GODINU – DOLJAN, KRIŽANEC, SEKETIN, SVETI ILIJA, TOMAŠEVEC BIŠKUPEČKI I ŽIGROVEC

ostala naselja

  

Skip to content