Općina Sveti Ilija21.11.2022

Provođenje mjera sustavne deratizacije na području Općine Sveti Ilija u 2022. godini

Poštovani,

obavještavamo Vas da će se od 24.11.2022. (četvrtka)  – 30.11.2022. (srijeda) provoditi deratizacija sukladno “Programu mjera suzbijanja patogenih mikroorganizama, štetnih člankonožaca (Arthropoda) i štetnih glodavaca” na području Općine Sveti Ilija.

Detalje o provođenju mjera deratizacije možete pročitati u obavijesti Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Varaždinske županije koje se nalazi u Prilogu.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

PRILOG:

ZZJZVZ – Obavijest o provođenju sustavne deratizacije na području Općine Sveti Ilija