OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija17.07.2020

Program proslave Dana Općine Sveti Ilija za 2020. godinu

Poštovani žitelji i posjetitelji Općine Sveti Ilija,

u nastavku Vam donosimo Program proslave Dana Općine Sveti Ilija za 2020. godinu.  Na programu ćete jasno vidjeti aktivnosti koje su bile planirane i koje će se održati te aktivnosti koje su odgođene zbog situacije prouzrokovane virusom COVID 19. Naime, Udruge koje djeluju na području Općine Sveti Ilija u suradnji s vodstvom Općine marljivo su tijekom proteklog razdoblja radile na izradi programa proslave koji je kao što i sami možete zaključiti trebao biti jedan od „najbogatijih“ dosad. S ciljem zaštite zdravlja i doprinosa suzbijanju epidemije koronavirusa donijeta je zajednička odluka da se određene aktivnosti odgode za neka bolja vremena. Molimo Vas da se kod sudjelovanja u aktivnostima koje će se održati ponašate maksimalno odgovorno i tako štitite svoje zdravlje i zdravlje drugih.  Ovim putem Vam zahvaljujemo na razumijevanju te se nadamo da će se uskoro steći uvjeti za nastavak društvenih aktivnosti kojima se uvelike utječe na kulturni i društveni život naše zajednice.

Skip to content