OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Mogućnost besplatnog prijevoza za starije osobe u sklopu projekta “Pelamo se?2”

Gradsko društvo Crvenog križa Varaždin u sklopu projekta "Pelamo se? 2" od ponedjeljka 08. veljače i na području Općine Sveti Ilija...

Monitoring vode za ljudsku potrošnju – obavijest

Obavijest županije stanovnicima na području Općine Sveti Ilija vezan uz plan monitoringa zdravstvene ispravnosti vode za ljudsku...

Poziv za iskaz interesa za upis djece u dječji vrtić u Beletincu

S ciljem formiranja popisa potencijalnih polaznika dječjeg vrtića u Beletincu, Stjepana Radića 77 pozivaju se svi roditelji/skrbnici...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija04.01.2021

Poziv za predlaganje naziva dječjeg vrtića u Beletincu

Pozivaju se svi žitelji Općine Sveti Ilija da u razdoblju od 04. siječnja do 11. siječnja 2021. godine dostave putem e-maila svoje prijedloge naziva budećeg dječjeg vrtića u Beletincu. Nakon proteka roka za predlaganje naziva Općina Sveti Ilija će sa trgovačkim sudom (sudski registar) provjeriti može li dječji vrtić nositi naziv nekog od zaprimljenih prijedloga (s obzirom na to da zakonodavstvo ne dopušta da više pravnih osoba odnosno vrtića na području Republike Hrvatske nosi isti naziv) te ćemo nazive koji će biti dopušteni, a predloženi objaviti i dati Vam ponovo mogućnost da odaberete svog favorita među zaprimljenim prijedlozima. S obzirom na to da postoji jako puno naziva vrtića i „varijacija na naziv“ budite kreativni i ozbiljni. Molimo Vas da se aktivno uključite u ovo odlučivanje, radujemo se Vašim prijedlozima te Vam unaprijed svima zahvaljujemo na suradnji. 

Skip to content