OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija21.09.2023

Pomoć pčelarima s područja Općine Sveti Ilija

Općina Sveti Ilija dodjeljuje pomoć pčelarima s područja Općine Sveti Ilija u svrhu poticanja održivosti pčelinjih zajednica kroz sufinanciranje prihrane zajednica.

Pravo na potporu ostvaruju pravne i fizičke osobe koje imaju prijavljeno prebivalište na području Općine Sveti Ilija i koje su kao pčelari upisane u Evidenciju pčelara i pčelinjaka u Republici Hrvatskoj te na području Općine Sveti Ilija imaju stacionirani pčelinjak koji je također prijavljen u navedenu Evidenciju.

Potpora se dodjeljuje u naravi, a čini je nabavljena roba (kristalni šećer) koji će se raspodijeliti korisnicima u odnosu od 3 kg po pčelinjoj zajednici, a prema dokumentiranom zahtjevu. Rok za podnošenje zahtjeva je 29. rujna 2023. godine.

Zahtjev za dodjelu potpore

Skip to content