OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija30.06.2023

Obavijest učenicima srednjih škola koji su ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima u školskoj godini 2022./2023.

Kako bi nagradila trud, zalaganje i izvrsnost učenika srednjih škola koji su postigli zapažene rezultate na županijskim i državnim natjecanjima u školskoj godini   2022./2023., Općina Sveti Ilija osigurala je u proračunu sredstva za isplatu prigodne novčane nagrade. Radi ostvarivanja prava na nagradu, učenici srednjih škola koji su postigli 1., 2., i 3., mjesto na županijskim ili državnim natjecanjima mogu se prijaviti u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija (Sveti Ilija, Trg Josipa Godrijana 2).

Prilikom prijave potrebno je priložiti osobnu iskaznicu ili uvjerenje o prebivalištu te dokaz o sudjelovanju i postignutim uspjesima na prethodno spomenutim natjecanjima. Prijave se zaprimaju do 07. srpnja 2023. godine (petak) do 12:00 sati.

Skip to content