OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Božićnica za redovne i nezaposlene izvanredne studente s područja Općine Sveti Ilija!

Općina Sveti Ilija u 2020. godini nastavlja s tradicijom isplate božićnica. Pravo na božićnicu ostvaruju redovni studenti te...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija10.11.2020

Obavijest: Plaćanje računa koje ispostavlja Općina Sveti Ilija bez naknade u poštanskom uredu u Svetom Iliji

Sa željom da obveznicima plaćanja računa koje ispostavlja Općina Sveti Ilija omogućimo plaćanje istih bez naknade prilikom obavljanja uplate (naknada za uslugu platnog prometa) Općina Sveti Ilija i Hrvatska pošta dogovorile su poslovnu suradnju. Temeljem predmetne poslovne suradnje obveznici plaćanja računa koje ispostavlja Općina Sveti Ilija moći će u poštanskom uredu u Svetom Iliji (Trg Josipa Godrijana 2 – zgrada Općine) svakim radnim danom od 12:30 do 15:30 sati podmiriti račune koje ispostavlja Općina bez naknade. Trošak plaćanja navedene naknade u potpunosti preuzima Općina Sveti Ilija.

Računi koje ispostavlja Općina Sveti Ilija, a moći će se podmiriti bez naknade u Poštanskom uredu u Svetom Iliji obuhvaćaju:

  • komunalnu naknadu,
  • grobnu naknadu,
  • ukope.
Skip to content