Općina Sveti Ilija21.11.2022

Natječaj za dodjelu stipendija redovnim studentima s područja Općine Sveti Ilija koji se školuju na visokim učilištima za akademsku godinu 2022./2023..

Općina Sveti Ilija objavljuje Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima s prebivalištem na području Općine Sveti Ilija u akademskoj godini 2022./2023.

Natječaj za dodjelu stipendija redovnim studentima s područja Općine Sveti Ilija koji se školuju na visokim učilištima za akademsku godinu 2022.-2023.

Obrazac s osobnim i kontakt podacima

Prijavnica za dodjelu stipendija redovnim studentima

___________________________________________________________________________________________________________________________________

REZULTATI NATJEČAJA:

Lista