OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija02.02.2021

Mogućnost besplatnog prijevoza za starije osobe u sklopu projekta “Pelamo se?2”

Gradsko društvo Crvenog križa Varaždin u sklopu projekta “Pelamo se? 2” od ponedjeljka 08. veljače i na području Općine Sveti Ilija nudi uslugu besplatnog prijevoza za osobe starije od 65 godina. Sve zainteresirane osobe mogu se javiti i rezervirati termin svakim radnim danom od 8-15 sati na broj telefona: 099/3701570. Usluga prijevoza u sklopu ovog projekta je socijalna usluga namijenjena isključivo starijim osobama u potrebi koje si ne mogu priuštiti ili organizirati prijevoz na njima važna mjesta kao na primjer odlazak liječniku, na terapiju, u crkvu, u posjet rodbini i slično. Prednost imaju osobe koje su u teškoj financijskoj situaciji, žive sami ili im ukućani nikako ne mogu osigurati prijevoz. Usluga će u prvoj fazi provedbe biti dostupna do prosinca 2021. godine. Ukupna vrijednost projekta iznosi 144.228,40 kuna, većinski ga financira Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, sa 38.228,40 kuna vlastitih sredstava sufinancira GDCK Varaždin. 

Skip to content