Općina Sveti Ilija31.05.2021

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2021. godini

Općinski načelnik Općine Sveti Ilija raspisao je dana 29. svibnja 2021. godine Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija.

Rok za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija je 10. lipnja 2021. godine. Dodatne informacije u svezi Javnog poziva mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija.