OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija14.02.2023

Javni poziv za dodjelu potpora za samozapošljavanje u 2023. godini

U cilju provedbe Programa stručnog osposobljavanja i zapošljavanja hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji za razdoblje od 2021. do 2023. godine, Ministarstvo hrvatskih branitelja objavilo je Javni poziv za dodjelu potpora za samozapošljavanje u 2023. godini, koji je otvoren od 14. veljače do 16. ožujka 2023. godine.

Tekst javnog poziva, kao i pripadajući obrasci i popratna dokumentacija, dostupni su na mrežnoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja u dijelu Aktualni javni pozivi, u Ministarstvu hrvatskih branitelja, a informacije se mogu dobiti i u Područnom odjelu Ministarstva hrvatskih branitelja Varaždin radnim danom od 9 – 14 sati osobno, putem telefona 042/321-131 ili e-maila; varazdin@branitelji.hr

Skip to content