OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija12.06.2020

Javni poziv – postanite popisivači Popisa poljoprivrede 2020. godine

Cilj Popisa poljoprivrede je dobiti što preciznije podatke o hrvatskoj poljoprivredi i utvrditi važnost te djelatnosti za hrvatsku ekonomiju. Dobiveni podaci omogućit će bolju definiciju problema poljoprivredne djelatnosti na državnoj i lokalnoj razini, pa tako i bolje planiranje i odgovarajuću potporu za njen razvoj.

Prikupit će se podaci o zemljišnom fondu, načinu korištenja poljoprivrednog zemljišta, površini voćnjaka, maslinika i vinograda te broju voćnih stabala i trsova vinove loze, navodnjavanju, stočnom fondu, radnoj snazi u poljoprivredi, ostalim dohodovnim djelatnostima, smještaju životinja, gospodarenju stajskim gnojem, mehanizaciji, mjerama potpore ruralnom razvoju te ekološkoj poljoprivrednoj proizvodnji.

Molimo zainteresirane kandidate da se prijave putem linka.

Popis će se obavljati u razdoblju 14.09.-14.10.2020. a, prijave traju od 08.06.-15.06.2020.

Link za prijavu

https://sc.dzs.hr/PPolj2020.Prijave

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

JAVNI POZIV:

Javni poziv zainteresiranim kandidatima za podnošenje prijava

 

 

Skip to content