OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija08.01.2024

GRADSKO VIJEĆE GRADA VARAŽDINA DONIJELO STRATEGIJU RAZVOJA URBANOG PODRUČJA VARAŽDIN ZA RAZDOBLJE OD 2021.-2027. GODINE

Gradsko vijeće Grada Varaždina je, na prijedlog Koordinacijskog vijeća urbanog područja Varaždin čiji član je i Općina Sveti Ilija, na 6. sjednici održanoj dana 20. prosinca 2023. godine, donijelo Odluku o donošenju Strategije razvoja urbanog područja Varaždin za razdoblje od 2021. do 2027. godine i  Akcijskog plana Strategije razvoja urbanog područja Varaždin za razdoblje od 2021. do 2027. godine („Službeni vjesnik Grada Varaždina“, broj 13/23). 

Prijedlog odluke o donošenju Strategije razvoja urbanog područja Varaždin za razdoblje od 2021. do 2027. godine i Akcijskog plana Strategije razvoja urbanog područja Varaždin za razdoblje od 2021. do 2027. godine Gradsko vijeće je jednoglasno prihvatilo. Preduvjet korištenja sredstava iz ITU mehanizma je izrađena Strategija razvoja urbanog područja, a nositelj izrade je grad središte urbanog područja. Postupak izrade SRUP-a proveden skladno zakonskoj regulativi te su Konačni Nacrt SRUP-a i Konačni Nacrt Akcijskog plana SRUP-a podržala predstavnička tijela svih JLS-ova u obuhvatu Urbanog područja Varaždin, Koordinacijsko vijeće Urbanog područja Varaždin i Partnersko vijeće Urbanog područja Varaždin.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Sporazum o suradnji tijekom izrade i provedbe strategije razvoja urbanog područja

Odluka o pokretanju postupka izrade strategije razvoja urbanog područja

Odluka o donošenju SRUP-a Varaždin

Akcijski plan za provedbu SRUP-a Varaždin

 

 

Skip to content