Općina Sveti Ilija15.11.2019

E-savjetovanje sa zainteresiranom javnošću – Prijedlog Proračuna Općine Sveti Ilija za 2020. godinu

Temeljem članka 7. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ br. 85/15)  tijela državne uprave, druga državna tijela, jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave i pravne osobe s javnim ovlastima dužne su provoditi savjetovanje s javnošću pri donošenju zakona i podzakonskih propisa, a pri donošenju općih akata odnosno drugih strateških ili planskih dokumenta kad se njima utječe na interese građana i pravnih osoba.

Proračun jedinice lokalne samouprave jest akt kojim se procjenjuju prihodi i primici te utvrđuju rashodi i izdaci jedinice lokalne samouprave za jednu godinu u skladu sa zakonom i odlukom donesenom na temelju zakona, a donosi ga njezino predstavničko tijelo: Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija do kraja tekuće godine za iduću proračunsku godinu.

U nastavku Vam donosimo prijedlog Proračuna Općine Sveti Ilija za 2020. godinu.

Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju

Proračun Općine Sveti Ilija za 2020.-2022.g.-naslovna stranica

Proračun Općine Sveti Ilija za razdoblje 2020.-2022.g.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM SAVJETOVANJU:

Izvješće o provedenom savjetovanju

ZATVORENO!