Općina Sveti Ilija09.07.2018

E-savjetovanje sa zainteresiranom javnošću – Prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem za Općinu Sveti Ilija

Temeljem članka 10. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ br. 85/15)  tijela državne uprave, druga državna tijela, jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave i pravne osobe s javnim ovlastima dužne su provoditi savjetovanje s javnošću pri donošenju zakona i podzakonskih propisa, a pri donošenju općih akata odnosno drugih strateških ili planskih dokumenta kad se njima utječe na interese građana i pravnih osoba.

Temeljem članka 29. stavak 5. Zakona o poljoprivrednom zemljištvu (“Narodne novine” br. 20/18) Prijedlog Programa s popratnom dokumentacijom izlaže se na javni uvid u trajanju od 15 dana u sjedištu općine ili grada odnosno Grada Zagreba koji donosi Program.

U nastavku Vam donosimo prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem na području Općine Sveti Ilija.

Sudjelovati u ovom savjetovanju možete svojim primjedbama i prijedlozima koje podnosite putem službene stranice Općine Sveti Ilija ili na priloženom obrascu za sudjelovanje u e-savjetovanju.

Savjetovanje ostaje otvorenim do 24. srpnja 2018. godine.

Dokumentacija:

Zatvoreno!