Općina Sveti Ilija15.12.2016

Božićnica za redovne i nezaposlene izvanredne studente s područja Općine Sveti Ilija

Općina Sveti Ilija u 2016. godini nastavlja s tradicijom isplate božićnica redovnim studentima s područja Općine. Novost je da će pravo na božićnicu ove godine ostvariti i izvanredni studenti koji se u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje vode kao nezaposleni dulje od 3 mjeseca. Kako bi ostvarili pravo na božićnicu studenti su dužni dostaviti u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija popunjeni obrazac prijave. Prijava se može dostaviti osobno ili poslati elektroničkom poštom (opcina.sveti.ilija@gmail.com) zaključno sa 20. prosinca 2016. godine. Isplata božićnice održat će se u prostorijama Općine dana 24.12.2016. godine u 08:00 sati. Prilikom isplate studenti su obvezni priložiti indeks kao dokaz o redovnom upisu u akademsku godinu 2016./2017. te osobnu iskaznicu radi dokaza prebivališta. Izvanredni studenti dužni su uz navedeno priložiti i uvjerenje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti.

Prijavnica za dobivanje jednokratne novčane pomoći (božićnica)