OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija02.12.2019

Božićnica za redovne i nezaposlene izvanredne studente s područja Općine Sveti Ilija!

Općina Sveti Ilija u 2019. godini nastavlja s tradicijom isplate božićnica. Pravo na božićnicu ostvaruju redovni studenti te izvanredni studenti koji se u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje vode kao nezaposleni dulje od 3 mjeseca. Kako bi ostvarili pravo na božićnicu studenti su dužni dostaviti u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija popunjeni obrazac prijave, potvrdu fakulteta kao dokaz o redovnom upisu u akademsku godinu 2019./2020., osobnu iskaznicu radi dokaza prebivališta. Izvanredni studenti dužni su uz navedeno priložiti i uvjerenje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti.  Prijava se može dostaviti osobno ili poslati elektroničkom poštom (opcina.sveti.ilija@gmail.com) zaključno sa 13. prosinca 2019. godine. Isplata božićnica održat će se u prostorijama Društvenog doma u Seketinu, Vladimira Nazora 68, dana 21.12.2019. godine u 09:00 sati. 

Prijavnica za dobivanje jednokratne novačane pomoći-Božićnica

 

Skip to content