OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija04.05.2020

Besplatni bežični Internet za žitelje i posjetitelje na području Općini Sveti Ilija

Na području Općine Sveti Ilija završeno je instaliranje pristupnih točaka i postavljanje opreme za javni bežični Internet u sklopu projekta WIFI4EU. Vrijednost projekta iznosi 136.491,31 kuna, a sufinanciranje od 15.000 eura osigurano je vaučerom iz europskog programa WIFI4EU. S prvim danima svibnja svi žitelji Općine Sveti Ilija i posjetitelji, besplatno mogu „surfati“ na sljedećim lokacijama:

• Sveti Ilija (Trg Josipa Godrijana, NK Obreš)
• Beletinec (Društveni dom – trg – dječje igralište, NK Bednja, ribnjaci ŠRK „Keder“)
• Doljan (prostor Društvenog doma i dječjeg igrališta)
• Križanec (dječje igralište)
• Krušljevec (dječje igralište)
• Seketin (prostor unutar i izvan Društvenog doma)
• Tomaševec Biškupečki (dječje igralište)
• Žigrovec (dječje igralište)

 

Skip to content