Općina Sveti Ilija15.03.2021

Anketa: Izaberite naziv dječjeg vrtića u Beletincu

Poštovani,

pred Vama se nalaze prijedlozi za naziv dječjeg vrtića u Beletincu. Glasanje traje 3 dana i završava u petak. Šest prijedloga s najvećim brojem glasova ići će u finale u kojem će se izabrati konačni naziv dječjeg vrtića. Zahvaljujemo svima koji su dostavili svoje prijedloge i koji će odvojiti vrijeme i sudjelovati u ovom izboru.
Za glasovanje je potreban unos Vašeg emaila, kako bi se osigurala transparentnost glasovanja. Vaš email će se nakon provedene ankete brisati iz naše evidencije.
Moguće je glasati samo jednom.

Glasujte ovdje

S poštovanjem,