OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija22.03.2021

Anketa: Izaberite naziv dječjeg vrtića u Beletincu, 2. (finalni) krug

Poštovani, 

 
u prilogu Vam donosimo postotke glasova iz prvog kruga biranja naziva dječjeg vrtića. Šest prijedloga s najviše glasova ide u 2. (finalni) krug. Glasanje u drugom krugu počinje u utorak 23. ožujka 2021. godine u 10:00 sati i završava u petak 26. ožujka 2021. godine u 10:00 sati. Odluka je na Vama. 
 
Za glasovanje je potreban unos Vašeg emaila, kako bi se osigurala transparentnost glasovanja. Vaš email će se nakon provedene ankete brisati iz naše evidencije.
Moguće je glasati samo jednom.
 
2. Krug – Glasujte ovdje
 
S poštovanjem.
 
 
 
Skip to content