Općina Sveti Ilija07.10.2022

8. sjednica Općinskog vijeća

Na temelju članka 33. Statuta Općine Sveti Ilija („Službeni vjesnik Varaždinske županije“, broj 5/18, 36/20 i 33/21) i članka 35. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Sveti Ilija („Službeni vjesnik Varaždinske županije“ broj 5/18, 96/20 i 33/21)

s a z i v a m

8. sjednicu Općinskog vijeća Općine Sveti Ilija, za dan 10.10.2022. godine (ponedjeljak) s početkom u 18:00 sati.

Sjednica će se održati u Centru umirovljenika, vinogradara i gospodarstvenika u Svetom Iliji, Ulica Vilima Cecelje 3 uz poštivanje epidemioloških mjera.

Za sjednicu predlažem slijedeći

D N E V N I   R E D

1. Prijedlog Odluke o prihvaćanju Polugodišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Općine Sveti Ilija za razdoblje 01.01.2021. do 30.06.2021. sa obrazloženjima
  2. Prijedlog Odluke o davanju prethodne suglasnosti na Statut Dječjeg vrtića “Gumbek”
  3. Prijedlog Odluke o otpisu zastarjelih i nenaplativih potraživanja

PREDSJEDNIK OPĆINSKOG VIJEĆA

Dean Hrastić, dipl. ing.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

MATERIJALI ZA SJEDNICU:

Poziv na 8. sjednicu vijeća

Zapisnik sa 7. sjednice vijeća

Prijedlog Odluke o prihvaćanju Polugodišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna za razdoblje siječanj-lipanj 2022.

Prijedlog Odluke o prethodnoj suglasnosti na Statut Dječjeg vrtića Gumbek

Prijedlog Odluke o otpisu zastarjelih i nenaplativih potraživanja