Općina Sveti Ilija15.07.2015

Završeno asfaltiranje odvojka Ulice Stjepana Labaša u Križancu

Krajem mjeseca lipnja 2015. završeno je asfaltiranje odvojka ulice Stjepana Labaša u Križancu. Općina Sveti Ilija u svojoj nadležnosti ima više od 70 km cesta različitih kategorija o kojima mora brinuti. Tako na području Općine još uvijek ima nekoliko neasfaltiranih cesta koje vode do objekata u kojima ljudi žive. Nažalost njihovu dinamiku asfaltiranja u najvećoj mjeri diktiraju financijske mogućnosti Općine. Duboko vjerujemo da ćemo u skoroj budućnosti uspjeti riješiti veliku većinu takvih cesta te tako omogućiti našim žiteljima prilaz vlastitim domovima kakav ima velika većina stanovnika naše Općine.

Ti su radovi uspješno završeni na radost stanovnika koji će odsad imati lakši i ljepši prilaz svojim domovima. Vrijednost spomenutih radova iznosi 52.487,50 kuna i u potpunosti su financirani iz proračuna Općine Sveti Ilija.