OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

MJERE POTICANJA UREĐENJA NEKRETNINA NA PODRUČJU OPĆINE SVETI ILIJA!

Na prijedlog načelnika, Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija donijelo je 26. travnja 2018. godine Odluku o mjerama poticaja za uređenje...

BOŽIĆNI KONCERT!

Uz spomenute na koncertu će nastupiti i sopranistica Valentina...

Božićnica za redovne i nezaposlene izvanredne studente s područja Općine Sveti Ilija!

Općina Sveti Ilija u 2018. godini nastavlja s tradicijom isplate božićnica. Pravo na božićnicu ostvaraju redovni studenti te...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija21.09.2018

Prijem novorođenčadi

U prostoru seoskog turizma „Kod Barbare“ 20. rujna održan je prvi prijem novorođenčadi u 2018. godini. Čelnici Općine su tom prilikom uputili iskrene čestitke roditeljima te upoznali i darivali najmlađe članove naše zajednice. Za tu svrhu je iz proračuna Općine izdvojeno 25.000,00 kuna. Dragi Niko Martinez, Tin Večerić, Leon Možanić, Tessa Pintarić, Paula Obrstar, Tian Hrastić, Kaja Mlakar, Noa Sokol, Mia Šanjek, Ivano Bosilj, Ena Horvat, Erika Barulek i Domagoj Kuharić još jednom Vam želimo sretno i bezbrižno djetinjstvo.