Općina Sveti Ilija14.01.2021

Poziv za iskaz interesa za upis djece u dječji vrtić u Beletincu

S ciljem formiranja popisa potencijalnih polaznika dječjeg vrtića u Beletincu, Stjepana Radića 77 pozivaju se svi roditelji/skrbnici koji su zainteresirani za upis djece u dječji vrtić čiji je kapacitet 80  djece (20 jasličke dobi/rani odgoj od 1 do 3 godine i 60 vrtićke dobi/predškolski odgoj od 3 do 6 godina) da obrazac prijave koji je objavljen na službenim internetskim stranicama Općine Sveti Ilija dostave putem e-maila (opcina.sveti.ilija@gmail.com) ili ubace u poštanski sandučić postavljen na stepeništu općinske zgrade. Obrazac prijave mora biti cjelovito popunjen te vlastoručno  potpisan od strane roditelja/skrbnika.

Prijave se zaprimaju u razdoblju od 15. siječnja 2021. godine do 01. veljače 2021. godine.

Planirani početak rada vrtića je 01. rujna 2021. godine, no isti uvelike ovisi o ishođenju potrebnih dozvola i odobrenja od strane nadležnih tijela (uporabna dozvola, odobren program rada, rješenje o početku obavljanja djelatnosti dječjeg vrtića i sl.).

Natječaj za upis planiran je u razdoblju do 15. lipnja 2021. godine do 01. srpnja 2021. godine.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija na sljedeće kontakt brojeve: 042 734 551; 091 441 4451.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

OBRAZAC PRIJAVE:   PREUZMITE OVDJE