OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Mogućnost besplatnog prijevoza za starije osobe u sklopu projekta “Pelamo se?2”

Gradsko društvo Crvenog križa Varaždin u sklopu projekta "Pelamo se? 2" od ponedjeljka 08. veljače i na području Općine Sveti Ilija...

Monitoring vode za ljudsku potrošnju – obavijest

Obavijest županije stanovnicima na području Općine Sveti Ilija vezan uz plan monitoringa zdravstvene ispravnosti vode za ljudsku...

Poziv za iskaz interesa za upis djece u dječji vrtić u Beletincu

S ciljem formiranja popisa potencijalnih polaznika dječjeg vrtića u Beletincu, Stjepana Radića 77 pozivaju se svi roditelji/skrbnici...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija14.01.2021

Poziv za iskaz interesa za upis djece u dječji vrtić u Beletincu

S ciljem formiranja popisa potencijalnih polaznika dječjeg vrtića u Beletincu, Stjepana Radića 77 pozivaju se svi roditelji/skrbnici koji su zainteresirani za upis djece u dječji vrtić čiji je kapacitet 80  djece (20 jasličke dobi/rani odgoj od 1 do 3 godine i 60 vrtićke dobi/predškolski odgoj od 3 do 6 godina) da obrazac prijave koji je objavljen na službenim internetskim stranicama Općine Sveti Ilija dostave putem e-maila (opcina.sveti.ilija@gmail.com) ili ubace u poštanski sandučić postavljen na stepeništu općinske zgrade. Obrazac prijave mora biti cjelovito popunjen te vlastoručno  potpisan od strane roditelja/skrbnika.

Prijave se zaprimaju u razdoblju od 15. siječnja 2021. godine do 01. veljače 2021. godine.

Planirani početak rada vrtića je 01. rujna 2021. godine, no isti uvelike ovisi o ishođenju potrebnih dozvola i odobrenja od strane nadležnih tijela (uporabna dozvola, odobren program rada, rješenje o početku obavljanja djelatnosti dječjeg vrtića i sl.).

Natječaj za upis planiran je u razdoblju do 15. lipnja 2021. godine do 01. srpnja 2021. godine.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija na sljedeće kontakt brojeve: 042 734 551; 091 441 4451.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

OBRAZAC PRIJAVE:   PREUZMITE OVDJE

Skip to content