Općina Sveti Ilija03.06.2015

Poštovani,

skrećemo pozornost da je u Narodnim novinama br. 40/15 objavljen natječaj za podmjeru 5.2 „Potpora za ulaganja u obnovu poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala narušenog elementarnim nepogodama, nepovoljnim klimatskim prilikama i katastrofalnim događajima “za područja sukladno odlukama o proglašenju elementarnih nepogoda”. Međutim, omaškom u Ministarstvu, Varaždinska županija je bila izostavljena. Naknadno ja ta omaška ispravljena i to je objavljeno u Narodnim novinama br. 46/15.

Prilozi:

1. Potpora za ulaganja u obnovu polj. zemljišta i proiz. potencijala narušenog elemen. nepogodama – NATJEČAJ

2. Potpora za ulaganja u obnovu polj. zemljišta i proiz. potencijala narušenog elemen. nepogodama – IZMJENA

3. Prijava na natječaj – http://www.apprrr.hr/