Općina Sveti Ilija07.07.2016

Obavijest učenicima srednjih škola koji su ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima u školskoj godini 2015./2016.

Kako bi nagradila trud, zalaganje i izvrsnost učenika srednjih škola koji su postigli zapažene rezultate na županijskim i državnim natjecanjima u školskoj godini 2015./2016., Općina Sveti Ilija osigurala je u proračunu sredstva za isplatu prigodne novčane nagrade. Radi ostvarivanja prava na nagradu, učenici srednjih škola koji su postigli 1., 2. i 3. mjesto na županijskim ili državnim natjecanjima mogu se prijaviti u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija (Sveti Ilija, Trg Josipa Godrijana 2). Prilikom prijave potrebno je priložiti osobnu iskaznicu ili uvjerenje o prebivalištu te dokaz o sudjelovanju i postignutim uspjesima na prethodno spomenutim natjecanjima. Prijave se zaprimaju do 15. srpnja 2016. godine (petak) do 14:00 sati. Prijem za učenike srednjih škola koji će ostvariti pravo na novčanu nagradu bit će 22. srpnja 2016. godine u 10:00 sati, u prostorijama Općine.