Općina Sveti Ilija04.07.2019

Obavijest studentima s područja Općine Sveti Ilija

U cilju poticanja studentske izvrsnosti, Općina Sveti Ilija poziva sve studente s područja Općine koji se školuju na visokim učilištima, a dobitnici su Rektorove/Dekanove nagrade ili su sudjelovali na nekom od natjecanja na državnoj i međunarodnoj razini te ostvarili 1., 2. ili 3. mjesto, u akademskoj godini 2018./2019., da se prijave u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija (Sveti Ilija, Trg Josipa Godrijana 2) kako bi ostvarili pravo na prigodnu novčanu nagradu. Prilikom prijave potrebno je priložiti osobnu iskaznicu ili uvjerenje o prebivalištu, dokaz o dobivanju rektorove/dekanove nagrade ili dokaz o sudjelovanju i postignutim uspjesima na prethodno spomenutim natjecanjima. Prijave se zaprimaju do 09. srpnja 2019. godine (utorak) do 15:00 sati.