Općina Sveti Ilija20.12.2016

Obavijest redovnim studentima sa područja Općine Sveti Ilija

Budući da se približava vrijeme u kojem se tradicionalno vrši dostava Općinskog lista u svako kućanstvo na području Općine Sveti Ilija, mole se zainteresirani redovni studenti koji žele obavljati dostavu istog da se prijave u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija najkasnije do 21. prosinca 2016. godine do 10:00 sati. Student koji se prijavljuje za dostavu  mora imati mogućnost rada posredstvom Studentskog servisa. Potreban je sljedeći broj studenata/studentica po naseljima: Beletinec (3), Doljan (1), Križanec (1), Krušljevec (1), Seketin (1), Sveti Ilija (2), Tomaševec Biškupečki (1), Žigrovec (1). Dostava Općinskog lista vršiti će se u periodu od 23.12. – 24.12.2016. godine. Kriterij za odabir biti će redoslijed prijavljivanja (zamolba e-mailom) do popunjavanja prethodno navedenih kvota. U slučaju da neće biti dovoljno zainteresiranih iz pojedinog naselja kvote će se popunjavati studenti iz ostalih naselja prema redu prijavljivanja.

af6ef9a9-resize-820x0x100