OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Javni poziv – postanite popisivači Popisa poljoprivrede 2020. godine

Cilj Popisa poljoprivrede je dobiti što preciznije podatke o hrvatskoj poljoprivredi i utvrditi važnost te djelatnosti za hrvatsku...

MJERE POMOĆI GOSPODARSTVENICIMA ZBOG EKONOMSKIH POSLJEDICA UZROKOVANIH EPIDEMIJOM COVID-19

Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija je na 19. sjednici Općinskog vijeća donijelo Odluku o mjerama pomoći gospodarstvenicima radi...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija07.01.2020

Mjere poticanja uređenja nekretnina na području Općine Sveti Ilija u 2020. godini!

Općina Sveti Ilija u 2020. godini nastavlja s mjerama poticaja uređenja nekretnina na području naše općine, te su za tu svrhu u proračunu planirana sredstva u iznosu od 170.000,00 kn.  Osnovni cilj ove mjere je pomoći mladim obiteljima u rješavanju stambenog pitanja, revitalizirati stare i napuštene kuće te smanjiti broj zapuštenih i neiskorištenih građevinskih zemljišta. Svima koji zadovolje uvjete iz Natječaja dodijelit će se bespovratna sredstva u iznosu od 25.000,00 kuna za kupnju stare kuće odnosno 15.000,00 kuna za kupnju građevinskog zemljišta

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Natječaj:

Natječaj za dodjelu poticaja za uređenje nekretnina u 2020. godini

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dokumentacija:

PRIJAVA na natječaj za poticaj za nekretnine – 2020. godina

IZJAVA korisnika poticaja da nema kuću ili stan – 2020. godina