Općina Sveti Ilija29.05.2020

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2020. godini

Općinski načelnik Općine Sveti Ilija raspisao je dana 29. svibnja 2020. godine Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija.

Rok za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija je 08. lipnja 2020. godine. Dodatne informacije u svezi Javnog poziva mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

JAVNI POZIV: