OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija29.05.2020

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2020. godini

Općinski načelnik Općine Sveti Ilija raspisao je dana 29. svibnja 2020. godine Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija.

Rok za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija je 08. lipnja 2020. godine. Dodatne informacije u svezi Javnog poziva mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

JAVNI POZIV:

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2020. godini

 

Skip to content