OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Edukacijom i informiranjem do održivog gospodarenja otpadom

  Područje obuhvata su tri jedinice lokalne samouprave u Varaždinskoj županiji: Općina Sveti Ilija, Gornji Kneginec i Jalžabet. Na...

MJERE POTICANJA UREĐENJA NEKRETNINA NA PODRUČJU OPĆINE SVETI ILIJA!

Na prijedlog načelnika, Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija donijelo je 26. travnja 2018. godine Odluku o mjerama poticaja za uređenje...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija20.05.2019

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2019. godini

Općinski načelnik Općine Sveti Ilija raspisao je dana 20. svibnja 2019. godine Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2019. godini. Rok za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija je 30. svibnja 2019. godine. Dodatne informacije u svezi Javnog poziva mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija.

Javni-poziv-za-podnošenje-prijedloga-za-dodjelu-javnih-priznanja-Općine-Sveti-Ilija