OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Projekt širokopojasne optičke infrastrukture!

Projekt širokopojasne optičke infrastrukture! Potrebne informacije nalaze su u letku u privitku! Za realizaciju ovog projekta...

Kolektivna sadnja drveća u općini Sveti Ilija

Ukoliko želite biti dio ove akcije javite se na gore navedeni kontakt...

Provedena akcija čišćenja divljih odlagališta otpada – Zelena čistka 21.09.2019. godine

U akciji su sudjelovali: OŠ "Beletinec", OŠ "Vladimir Nazor" Sveti Ilija, DVD "Beletinec - Krušljevec", Rekreativno sportska udruga...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija20.05.2019

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2019. godini

Općinski načelnik Općine Sveti Ilija raspisao je dana 20. svibnja 2019. godine Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2019. godini. Rok za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija je 30. svibnja 2019. godine. Dodatne informacije u svezi Javnog poziva mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija.

Javni-poziv-za-podnošenje-prijedloga-za-dodjelu-javnih-priznanja-Općine-Sveti-Ilija