OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija07.04.2021

JAVNI POZIV GOSPODARSTVENICIMA ZA DODJELU POMOĆI ZBOG EKONOMSKIH POSLJEDICA UZROKOVANIH EPIDEMIJOM KORONAVIRUSA

Općinsko vijeće Općine Sveti Ilija je na 23. sjednici Općinskog vijeća donijelo Izmjenu i dopunu Odluke o mjerama pomoći gospodarstvenicima radi ekonomskih posljedica uzrokovanih epidemijom virusa SARS-CoV-2 kojima se mijenja članak 10. Odluke kako bi ugostitelji s područja Općine ostvarili jednokratnu pomoć za prvih šest mjeseci u 2021. godini.

 

Prijave se zaprimaju do utorka 13.04.2021. godine.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

ODLUKA:

Izmjena i dopuna Odluke o mjerama pomoći gospodarstvenicima

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

JAVNI POZIV:

Javni poziv za gospodarstvenike

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

PRILOG:

Obrazac 5

Skip to content