OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija24.11.2020

Božićnica za redovne i nezaposlene izvanredne studente s područja Općine Sveti Ilija!

Općina Sveti Ilija u 2020. godini nastavlja s tradicijom isplate božićnica. Pravo na božićnicu ostvaruju redovni studenti te izvanredni studenti koji se u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje vode kao nezaposleni dulje od 3 mjeseca. Kako bi ostvarili pravo na božićnicu studenti su dužni dostaviti u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija popunjeni obrazac prijave, potvrdu visokog učilišta o upisu na akademsku godinu 2020./2021. ili izjavu o upisu na visoko učilište u akademskoj godini 2020./2021. (ukoliko potvrdu visokog učilišta nije moguće elektronički izvaditi), osobnu iskaznicu radi dokaza prebivališta ili elektronički zapis o prebivalištu te presliku kartice bankovnog računa (žiro-račun). Izvanredni studenti dužni su uz navedeno priložiti i uvjerenje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti ili izjavu o nezaposlenosti (ukoliko uvjerenje nije moguće elektronički izvaditi). Prijava se može dostaviti osobno (ubaciti u sandučić koji je postavljen na stepeništu općinske zgrade) ili poslati elektroničkom poštom (opcina.sveti.ilija@gmail.com) zaključno s 04. prosinca 2020. godine. Isplata božićnica u vrijednosti 400,00 kuna će se zbog trenutne epidemiološke situacije uplatiti na žiro – račun studenta.

Prijavnica za dobivanje jednokratne novčane pomoći – Božićnica

Izjava o upisu na visoko učilište

Izjava o nezaposlenosti

Skip to content