OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Raspored odvoza otpada za općinu Sveti Ilija u 2020. godini

Raspored odvoza otpada za općinu Sveti Ilija u 2020....

Mjere poticanja uređenja nekretnina na području Općine Sveti Ilija u 2020. godini!

Općina Sveti Ilija u 2020. godini nastavlja s mjerama poticaja uređenja nekretnina na području naše općine, te su za tu svrhu u...

Sretnu novu 2020. godinu svim žiteljima Općine Sveti Ilija i svim ljudima dobre volje žele Općinski načelnik Marin Bosilj, zamjenik...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija02.12.2019

Božićnica za redovne i nezaposlene izvanredne studente s područja Općine Sveti Ilija!

Općina Sveti Ilija u 2019. godini nastavlja s tradicijom isplate božićnica. Pravo na božićnicu ostvaruju redovni studenti te izvanredni studenti koji se u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje vode kao nezaposleni dulje od 3 mjeseca. Kako bi ostvarili pravo na božićnicu studenti su dužni dostaviti u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija popunjeni obrazac prijave, potvrdu fakulteta kao dokaz o redovnom upisu u akademsku godinu 2019./2020., osobnu iskaznicu radi dokaza prebivališta. Izvanredni studenti dužni su uz navedeno priložiti i uvjerenje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti.  Prijava se može dostaviti osobno ili poslati elektroničkom poštom (opcina.sveti.ilija@gmail.com) zaključno sa 13. prosinca 2019. godine. Isplata božićnica održat će se u prostorijama Društvenog doma u Seketinu, Vladimira Nazora 68, dana 21.12.2019. godine u 09:00 sati. 

Prijavnica za dobivanje jednokratne novačane pomoći-Božićnica