OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Odluke stožera civilne zaštite Republike Hrvatske

Poštovani, u nastavku Vam donosimo Odluke stožera civilne zaštite Republike Hrvatske. Ovim putem apeliramo na sve Vas da se...

Provedena akcija čišćenja divljih odlagališta otpada – Zelena čistka 02.10.2020. godine

U akciji su sudjelovali: OŠ “Beletinec”, Rekreativno sportska udruga Seketin, službenici Općine Sveti Ilija. U sklopu akcije...

Tjedan odmora vrijedan

Poštovani žitelji Općine Sveti Ilija, proteklih nekoliko godina Općina je jednom godišnje organizirala besplatni izlet. U sklopu tog...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija09.10.2020

Tjedan odmora vrijedan

Poštovani žitelji Općine Sveti Ilija,

proteklih nekoliko godina Općina je jednom godišnje organizirala besplatni izlet. U sklopu tog projekta posjetili smo sljedeće destinacije: Bleiburg – Maribor, Vukovar, Knin – Šibenik, Pula – NP Brijuni, NP Risnjak – Karlovac. Ove godine smo trebali uživati u prirodnim i kulturnim ljepotama Baranje no epidemija koronavirusa nas je u tome spriječila. Sa željom da na neki način održimo tradiciju putovanja i upoznavanja ljepota Lijepe naše odlučili smo na svojevrstan način biti „dio“ akcije Ministarstva turizma i sporta i Hrvatske turističke zajednice „Tjedan odmora vrijedan“ koja se odvija u razdoblju od 16. – 25.10.2020. godine. Naime, Općina Sveti Ilija će svakom svom žitelju koji  će u sklopu spomenute akcije posjetiti jedan od nacionalnih parkova ili parkova prirode vratiti trošak kupnje ulaznice. Ovim putem Vas molimo da se prilikom posjeta pridržavate svih epidemioloških mjera kako bi očuvali svoje zdravlja i zdravlje drugih.

Skip to content