Općina Sveti Ilija06.07.2017

Obavijest učenicima srednjih škola koji su ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima u školskoj godini 2016./2017.

Kako bi nagradila trud, zalaganje i izvrsnost učenika srednjih škola koji su postigli zapažene rezultate na županijskim i državnim natjecanjima u školskoj godini 2016./2017., Općina Sveti Ilija osigurala je u proračunu sredstva za isplatu prigodne novčane nagrade. Radi ostvarivanja prava na nagradu, učenici srednjih škola koji su postigli 1., 2., i 3., mjesto na županijskim ili državnim natjecanjima mogu se prijaviti u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija (Sveti Ilija, Trg Josipa Godrijana 2). Prilikom prijave potrebno je priložiti osobnu iskaznicu ili uvjerenje o prebivalištu te dokaz o sudjelovanju i postignutim uspjesima na prethodno spomenutim natjecanjima. Prijave se zaprimaju do 14. srpnja 2017. godine (petak) do 14:00 sati.