OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Potpisan sporazum o zajedničkoj provedbi mjera gospodarenja otpadom!

U petak, 26.siječnja, u prostorijama Općine Gornji Kneginec, potpisan je Sporazum o zajedničkoj provedbi mjera gospodarenja otpadom...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija02.06.2017

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2017. godini

Općinski načelnik Općine Sveti Ilija raspisao je dana 31. svibnja 2017. godine Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2017. godini. Rok za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija je 12. lipnja 2017. godine. Dodatne informacije u svezi Javnog poziva mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija.

 

Javni-poziv-za-podnošenje-prijedloga-za-dodjelu-javnih-priznanja-Općine-Sveti-Ilija u 2017. godini