OPĆINA SVETI ILIJA

Vrijeme danas: °

Oglas za radna mjesta

2017 Istrakop d.o.o. Poreč - Oglas za radna...

Prijem novorođenčadi

U prostoru seoskog turizma „Kod Barbare“ 05. rujna održan je prvi prijem novorođenčadi u 2017. godini. Čelnici Općine su tom...

Dobrodošli na internet stranice Općine Sveti Ilija

Pratite novosti, projekte i natječaje koje provodi Općina Sveti Ilija. Informirajte se o poticajima i projektima koje smo pripremili za vas, uključite se u javne rasprave i šaljite nam vaše prijedloge kako bi zajedničkim snagama doprinijeli napretku naše općine.

PROČITAJ VIŠE
NATRAG NA VIJESTI
Općina Sveti Ilija02.06.2017

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2017. godini

Općinski načelnik Općine Sveti Ilija raspisao je dana 31. svibnja 2017. godine Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija u 2017. godini. Rok za podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Sveti Ilija je 12. lipnja 2017. godine. Dodatne informacije u svezi Javnog poziva mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Ilija.

 

Javni-poziv-za-podnošenje-prijedloga-za-dodjelu-javnih-priznanja-Općine-Sveti-Ilija u 2017. godini