Općina Sveti Ilija06.09.2017

Izvješće o ostvarenim učincima projekta

Poštovani,

sukladno članku 6. Ugovora o zajedničkom financiranju projekta održive gradnje “Projekt EnU obiteljskih kuća na području Općine Sveti Ilija”, kojeg je Općina Sveti Ilija sklopila sa Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost dužni smo podnositi godišnje Izvješće o ostvarenim učincima projekta. Kako bi ispunili ugovornu obvezu Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost dostavio je Obrazac Izvješća o ostvarenim učincima projekta. Prvi list obrasca (opći podaci) nije potrebno popunjavati već je potrebno odgovarajućim podacima popuniti drugi  list .xls obrasca (vanjska ovojnica). Popunjene obrasce potrebno je dostaviti elektroničkim ili pismenim putem u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Ilija zaključno sa 20. rujna 2017. godine.

Obrazac-obiteljske-kuće-JLRS-1